Nasreddin Restaurant, Antalya veya ilçelerinde yerleşip iş kurmak isteyen veya başkaca herhangi bir yerde mantıklı ve verimli bir yatırım yapmak isteyen yatırımcı ve girişimcilere anahtar teslimi yatırım fırsatı sunmaktadır.

Herhangi bir sektöre yatırım yapmanın en önemli riski, o sektöre özel teknik bilgi ve deneyime sahip olmamaktır.

Nasreddin Restaurant Franchising sisteminde asla böyle bir kaygı taşımayacaksınız.

Sizin yatırıma yeterli bütçe ile ticari cesaret ve maharetinizi sergilemeniz, insan ilişkilerindeki deneyiminizi harekete geçirmeniz yeterlidir.

Sektöre ilişkin teknik bilgi ve deneyim, Nasreddin Restaurant’ın franchising sisteminde, yatırım fikrine dahil edilmiş bir unsurdur.

Hangi etin daha iyi olduğu, et ürünlerinin nasıl servis edilmesi gerektiği ve hatta sunduğunuz ürünlerin reklamının kime nasıl yapılacağına kadar teknik herhangi bir hususu bilmeniz gerekmemekte, tüm bu süreçler yıların deneyimine sahip Nasreddin Restaurant’ın franchising sisteminde çözüme kavuşturulmaktadır.

İster Antalya’da ister kendi şehrinizde veya ülkenizde anahtar teslimi olarak sunduğumuz franchising sistemimizle güvenli ve karlı bir yatırım yapabilirsiniz.

Restaurantımızı ve lezzetlerimizi incelediğinizde bizi bu sektörde diğerlerinden ayıran birçok farkımız olduğunu göreceksiniz. En büyük farkımız yaptığımız bütün ürünlerde katkı maddesi kullanmıyor oluşumuzdur.

Konsept menümüz tamamen doğal ve organik malzemelerden oluşturulmuştur.

Merkezimizde sunduğumuz ürün ve müşteri kalitesini korumak ve çıtayı daha üst seviyelere yükseltmek için Franchising projelerimizde olmazsa olmaz koşullarımız bulunmaktadır.

Restoranların dizaynı, kullanılan yapı ve sarf malzemeleri ile ürün fiyatları yüksek standartlara sahip olmak durumundadır.

Bu standartı yakalamak için öncelikli olarak anahtar teslimi projelerle çalışmaktayız. Fakat, “anahtar teslimi franchising” sistemi dışında da uyguladığımız iş modelleri bulunmaktadır.

Anahtar teslimi franchising iş modelimizde Nasreddin Restaurant’ın franchising işletmeleri için belirlenen anahtar teslim ücreti m2 başına hesaplanmaktadır.  Eğer hazırda çalışan bir restoranınız varsa veya restoran kurulumu hususunda yeterli deneyime sahip olduğunuza inanıyorsanız, projemize uygun olmak kaydı ile restoran kurulumunu veya revizyonunu kendiniz de yapabilirsiniz. Bu durumda, “anahtar teslimi olmayan” ve sadece katılım bedeli ve diğer koşulları içeren bir Franchising modelimiz ile yatırım yapabilirsiniz.

Anahtar teslimi franchising iş modelimizde, merkezimiz ile eş değer standartlara sahip işletmenin hazırlık safhası 60 gün sürmektedir.

Anlaşma ve ödemeyi müteakip 60. gün sonunda açılış için gerekli olan reklam ve tanıtım faaliyetleri dahil her aşaması planlanıp hazırlanmış şubemiz size teslim edilmektedir.

Restoran kurulumunu kendiniz yapacaksanız veya hazırda işleyen bir restoranı franchising sistemimize dahil edecekseniz, süreç anahtar tesliminden daha hızlı tamamlanabilir. Her koşulda, tüm reklam, tanıtım ve tutundurma faaliyetleri ile personel eğitimi merkezimiz kontrolünde yapılmakta ve reklam ve marka bilinirliğine üst düzeyde önem verilmektedir.

Her iki franchising modelinde işleyen sürecin detayları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.